Ginekolog dziecięcy Chorzów

Główną specjalizacją naszego centrum medycznego jest szeroko pojęta ginekologia dziecięca w Chorzowie. Zajmujemy się wykrywaniem różnych schorzeń i zaburzeń, przeprowadzamy badania kontrolne, a także oferujemy fachowe wsparcie, porady i prowadzenie ciąży. Warto dodać, że w naszej szerokiej ofercie usług medycznych dostępne są również liczne formy pomocy dla dzieci. Pracujący u nas ginekolog dziecięcy w Chorzowie w profesjonalny sposób pomaga nastolatkom oraz młodszym pacjentkom z różnymi dolegliwościami, oraz problemami natury ginekologicznej. W czasie takich wizyt przeprowadzane są różne badania w obecności rodzica, a także udzielane są porady, planowane są metody leczenia wielu problemów, itp.

Badanie USG

Ginekolog dziecięcy Chorzów – kiedy należy udać się z dzieckiem do ginekologa?

Nasz ginekolog dziecięcy w Chorzowie posiada wysokie kwalifikacje oraz wieloletnie doświadczenie zawodowe. Dzięki temu radzi sobie zarówno ze standardowymi, jak i bardziej skomplikowanymi przypadkami, schorzeniami, problemami i zaburzeniami. Zasadniczo, w przypadku prawidłowego rozwoju dziecka i braku jakichkolwiek dolegliwości czy też negatywnych objawów nie trzeba udawać się do ginekologa aż do ukończenia przez córkę lub podopieczną 16 roku życia. Warto jednak zastanowić się nad badaniem i konsultacją z naszym specjalistą, w przypadku pojawienia się problemów, takich jak plamienia, zaczerwienienie sromu, powiększenie gruczołów sutkowych i wydzielina wydostająca się z nich, przedwczesny rozwój sutków, bóle brzucha, nietypowy wygląd narządów płciowych, itp. W takich sytuacjach nasz ginekolog dziecięcy w Chorzowie przeprowadzi odpowiednie badania oraz zastosuje skuteczne metody leczenia uciążliwych dolegliwości.

Dlaczego warto skorzystać z usług naszego ginekologa dziecięcego w Chorzowie?

Przede wszystkim nasi specjaliści posiadają wysokie kwalifikacje i duże doświadczenie. Przekłada się to na bardzo dobrą znajomość różnych schorzeń natury ginekologicznej, które mogą pojawić się u młodych pacjentek. Nasi lekarze wiedzą jak skutecznie walczyć z wieloma różnymi problemami ginekologicznymi. Wszystkie badania i zabiegi są wykonywane w sposób powodujący jak najmniejszy stres u młodej pacjentki. Oprócz tego nasz ginekolog dziecięcy w Chorzowie podczas swojej pracy kładzie duży nacisk na dobro pacjentki oraz jej zdrowie i bezpieczeństwo. Kolejnym atutem przemawiającym na korzyść naszej oferty jest nowoczesny sprzęt, dzięki któremu wszystkie badania są wykonywane bardzo dokładnie oraz z dbałością o zdrowie i bezpieczeństwo pacjentek.