Powiększanie punktu G w Katowicach

Punkt G to bardzo ukrwiona, niezwykle wrażliwa erogenna strefa, zlokalizowana na przedniej ściance macicy. Według powszechnej opinii jest to niewielki, wypukły obszar o powierzchni około 1,5-2 cm i znajduje się około 5 cm od wejścia pochwy. Jest uznawany za klucz do osiągnięcia erotycznych doznań, a nawet orgazmu, który odpowiada za pełną satysfakcję z życia seksualnego.

Istnieje odsetek kobiet, które nigdy nie doznały orgazmu, a przyczyn takiego zjawiska sklasyfikowano w dwóch grupach. Do pierwszej z nich zaliczamy, tzw. anorgazmia pierwotna, wynikająca z czynników zewnętrznych, np. stres, niechęć do partnera lub zmęczenie. Druga grupa to czynniki somatyczne, czyli zmiany w fizjologii kobiety, tj. menopauza, zmiany poporodowe czy nieprawidłowa budowa narządów płciowych.

Kolposkopia – przebieg badania

Powiększenie punktu G w Katowicach

Jedną z metod, mających na celu zapewnienie poprawy doznań seksualnych, jest zabieg powiększenia punktu G. Polega ona na wstrzyknięciu w odpowiednie miejsce tłuszczu kobiety, lub kwasu hialuronowego. Dzięki zastosowaniu naturalnego materiału zabieg jest bezpieczny i nie wywołuje reakcji alergicznych. Przeprowadzany jest z zastosowaniem miejscowego znieczulenia i zaraz po jego zakończeniu można wrócić do codziennej aktywności a po kilku godzinach cieszyć się doznaniami seksualnymi. Efekt powiększenia punktu G utrzymuje się do kilku miesięcy.

Zalety powiększenia punktu G

Korzyści z augmentacji punktu G, jako strefy erogennej są związane ze znaczną poprawą życia seksualnego. Oprócz stymulowanemu uwrażliwieniu zarówno punktu G, jak i łechtaczki, zostaje wyeliminowana nieprzyjemna suchość pochwy, powodująca dyskomfort podczas stosunku. Pacjentka po zabiegu odczuwa większy popęd seksualny oraz częściej i intensywniej doświadcza orgazmu. Pamiętaj, że udane życie seksualne w znacznym stopniu wpływa na jakość życia codziennego, obniża napięcie nerwowe oraz zwiększa pewność siebie.

Zapraszamy do skorzystania z nowoczesnej ginekologii estetycznej, wychodzącej naprzeciw oczekiwaniom współczesnych kobiet. Korzystając z możliwości poprawy życia seksualnego, wpływasz na jakość swojego życia w innych jego dziedzinach, stając się kobietą nowoczesną i świadomą swoich potrzeb i oczekiwań. Ginekologia estetyczna to niewątpliwy sukces osiągnięty we współczesnej medycynie, to brama dla wielu kobiet do doświadczenia nie tylko nowych doznań erotycznych, ale również uatrakcyjnienia intymnych części swojego ciała. Zachęcamy do skorzystania z tej bezpiecznej i efektownej metody poprawy tak ważnej sfery, jaką jest życie intymne.