Badania prenatalne w Zabrzu

Nasza placówka medyczna specjalizuje się w szeroko pojętych usługach ginekologicznych oraz związanych z prowadzeniem ciąży. Bardzo ważnymi elementami naszej oferty medycznej są specjalistyczne badania prenatalne w Zabrzu oraz okolicznych miejscowościach. Innymi słowy, są to badania płodu mające na celu ocenę stanu jego zdrowia. Dzięki regularnemu przeprowadzaniu oferowanych przez nas badań możliwe jest nie tylko wykrywanie różnych schorzeń, ale również ocena prawidłowego rozwoju dziecka w łonie matki. Na podstawie uzyskanych rezultatów badań można o wiele dokładniej i bezpieczniej prowadzić ciąże z dbałością o zdrowie dziecka oraz matki.

-Amniopunkcja
-Biopsja kosmówki

Kalkukator badań prenatalnych

Szeroki zakres profesjonalnych badań prenatalnych

Bardzo istotnym atutem naszej placówki medycznej jest szeroka oferta wykonywanych badań prenatalnych. Realizujemy między innymi badania nieinwazyjne, takie jak na przykład USG, testy krwi PAPP-A, a także badania DNA płodu. Poza tym nasza oferta obejmuje badania inwazyjne, takie jak na przykład amniopunkcja czy też biopsja kosmówki. Wszystkie wykonywane przez nas badania są oparte o nowoczesne technologie, które gwarantują dużą dokładność i skuteczność. Uzyskiwane rezultaty są więc bardzo precyzyjne, a to z kolei umożliwia bezproblemową ocenę stanu i rozwoju nienarodzonego dziecka. Oferowane przez nas badania prenatalne w Zabrzu umożliwiają również wykrywanie i potwierdzanie różnych mniej i bardziej poważnych schorzeń oraz zaburzeń. Posiadając takie informacje, można ustalić dalsze etapy prowadzenia ciąży, leczenia i zapobiegania problemom. Warto więc wykonywać takie badania, aby w znacznym stopniu poprawić stan zdrowia dziecka oraz matki.

Profesjonalna obsługa wszystkich pacjentek

Kolejną ważną zaletą naszego centrum medycznego jest profesjonalne i indywidualne podejście do wszystkich pacjentek. Wszelkie badania prenatalne w Zabrzu oraz pozostałe usługi i zabiegi wykonujemy z dbałością o potrzeby i zdrowie pacjentek. Wysoka jakość usług jest zapewniana przez doświadczony i wykwalifikowany personel medyczny, który korzysta z nowoczesnego wyposażenia zgodnego z rygorystycznymi normami z zakresu jakości i bezpieczeństwa, obowiązującymi w krajowej i międzynarodowej służbie zdrowia. Nasz personel zawsze kładzie nacisk na maksymalną dokładność przeprowadzanych badań. Dzięki nim możliwe jest uzyskanie wielu cennych informacji na temat ciąży oraz dopasowanie lekarstw, suplementów czy też metod leczenia schorzeń.