Badania prenatalne w Tychach

Główną specjalizacją naszej placówki medycznej jest świadczenie usług ginekologicznych. Oferujemy różne skuteczne metody leczenia wielu schorzeń i zwalczania problemów zarówno u nienarodzonego dziecka, jak i jego matki. Poza tym specjalizujemy się w bezpiecznym prowadzeniu całej ciąży, udzielamy fachowych porad, pomagamy w doborze suplementów diety, a także wykonujemy badania prenatalne w Tychach. Dzięki takim badaniom możemy na bieżąco kontrolować stan i rozwój nienarodzonego dziecka. Na podstawie uzyskanych rezultatów prowadzenie ciąży jest łatwiejsze. Oprócz tego możliwe jest wykrywanie ewentualnych wad i schorzeń we wczesnym stadium, a także dopasowywanie sposobów ich leczenia. Regularne wykonywanie badań jest więc bardzo ważne dla zdrowia matki oraz dziecka.

-Amniopunkcja
-Biopsja kosmówki

Kalkukator badań prenatalnych

Wysoka skuteczność i bezpieczeństwo badań

Oferowane przez nas badania prenatalne w Tychach są wykonywane w pierwszym i drugim trymestrze ciąży. Umożliwiają one wykrywanie różnych poważnych chorób dziecka, takich jak wady serca, zespół Downa, anemia, itp. Na podstawie uzyskanych informacji możliwe jest właściwe dopasowanie metod leczenia czy też prowadzenia ciąży obciążonej jakimś problemem. Dzięki takim badaniom można przygotować psychicznie rodziców na narodziny dziecka wymagającego dodatkowej opieki, ale bardzo często można też skutecznie walczyć z różnymi zaburzeniami i chorobami dziecka jeszcze w łonie matki. Członkowie naszego personelu posiadają wysokie kwalifikacje oraz wieloletnie doświadczenie. Takie atuty przekładają się na wysoką jakość, dokładność i skuteczność przeprowadzanych badań.

Nowoczesne technologie i szeroka oferta badań

W naszej placówce możemy się pochwalić nie tylko wykwalifikowanym i doświadczonym personelem, ale również nowoczesnym sprzętem przystosowanym do przeprowadzania badań prenatalnych w Tychach. Nasze wyposażenie wpływa korzystnie na precyzję i bezpieczeństwo badań. W ofercie posiadamy badania nieinwazyjne, a także inwazyjne nakierowane na ogólny stan dziecka lub różne choroby i wady. Każde badanie wykonujemy z dbałością o jego jak największą dokładność umożliwiającą trafną diagnozę i podjęcie dalszego leczenia, jeśli zajdzie taka potrzeba. Oczywiście korzystając z naszego sprzętu do badań, kładziemy duży nacisk na zdrowie i bezpieczeństwo nienarodzonego dziecka, a także jego matki. To wszystko przekłada się na profesjonalną pomoc w praktycznie każdej sytuacji. Takie poważne podejście do pacjentek sprawiło, że udało się nam zdobyć bardzo dobrą pozycję na rynku usług medycznych.