Labioplastyka Katowice

Wargi sromowe to element kobiecych miejsc intymnych, który pełni niesamowicie ważne funkcje, a do najważniejszych należy tworzenie dla pochwy bariery ochronnej, która ma ją osłonić przed wszelkiego rodzaju urazami mechanicznymi. Do tego zabezpiecza przed wnikaniem drobnoustrojów. Wargi sromowe chronią wejście pochwy, przez co pomagają w zatrzymywaniu wilgoci i tworzeniu prawidłowej flory bakteryjnej.

Czasami jednak, u niektórych Pań, następuje przerośnięcie tego narządu, gdzie pojawia się sytuacja, w której na przykład wargi sromowe mniejsze są znacznie większe od warg sromowych większych i wystają poza nie. Taka przypadłość może powodować ogromny ból fizyczny, a także ze względu na asymetryczny wygląd również dyskomfort psychiczny. Na szczęście dzięki ginekologii plastycznej istnieje zabieg, który pozwoli osiągnąć pożądany efekt, zarówno pod względem funkcjonowania, jak i estetycznego wyglądu. Zabieg korekcji warg sromowych nosi nazwę labioplastyka.

Kolposkopia – przebieg badania

Labioplastyka Katowice

Labioplastyka (Katowice) to dziedzina medycyny, która w ostatnim czasie bardzo szybko się rozwija, dzięki czemu przekonała do siebie ogromną liczbę kobiet. Zabiegów związanych z tą gałęzią ginekologii już nie postrzega się jako tabu, lecz jako bardzo dobry sposób na zadbanie o swoje zdrowie psychiczne i fizyczne. Zabiegów z zakresu korekcji warg sromowych podejmuje się coraz więcej kobiet, poprawiając tym samym ich wygląd i funkcjonowanie. Jeśli odczuwasz ból lub dyskomfort związany z tym, jak wyglądają Twoje wargi sromowe, często dochodzi u Ciebie do infekcji narządów intymnych, czujesz się niepewna w sferze seksualnej, już dziś zapraszam na konsultację medyczną. Dowiesz się najpotrzebniejszych informacji i podejmiesz decyzję, która może zmienić Twoje życie na lepsze.

Labioplastyka – co musisz wiedzieć?

Zabieg labioplastyki w Katowicach polega na wymodelowaniu małych lub wielkich warg sromowych, których wygląd niekorzystnie wpływa na życie intymne, a także codzienne funkcjonowanie kobiet. Przerośnięte wargi sromowe są bardzo narażone na urazy, takie jak otarcia lub rany wywołane noszeniem zwykłej garderoby. To tego ich wielkość może prowadzić do pojawiania się wielu infekcji intymnych. Labioplastyka (Katowice) to operacja, która pozwoli Ci pozbyć się jakichkolwiek kompleksów. Jak przygotować się do zabiegu? Po konsultacji medycznej lekarz zleci potrzebne badania, do których należą między innymi badania krwi oraz badania ginekologiczne. Wszystko po to, aby wykluczyć wszelkie przeciwwskazania. Tydzień przed zabiegiem należy odstawić leki zmniejszające krzepliwość krwi oraz ograniczyć palenie papierosów.

Labioplastyka, Katowice – zalety zabiegu

Labioplastyka w Katowicach jest w pełni bezpiecznym zabiegiem, który budzi zainteresowanie u coraz większej liczby kobiet. Jej efekty są niezwykle długotrwałe oraz mają korzystny wpływ na życie intymne pacjentki. Dzięki zdecydowaniu się na zabieg labioplastyki w Katowicach można w skuteczny sposób zapomnieć o kompleksach, a także czerpać maksymalne korzyści ze zbliżeń. To rozwiązanie pozwala na korekcję objętości warg sromowych, a także ich ujędrnienie, co przekłada się na możliwość odmłodzenia oraz skutecznego wymodelowania okolic intymnych. Najlepsi specjaliści oferujący zabieg labioplastyki w Katowicach serdecznie zapraszają do kontaktu.