Badania prenatalne w Sosnowcu

Poszukujesz dobrych specjalistów z branży medycznej, którzy zajmą się profesjonalnym prowadzeniem ciąży? Jeśli tak to oferta naszej placówki medycznej jest jak najbardziej godna polecenia. Nasi specjaliści z zakresu ginekologii oferują bardzo dobrą pomoc w wielu różnych przypadkach. Udzielamy różnych porad, przepisujemy środki antykoncepcyjne, a także potwierdzamy ciążę i prowadzimy ją aż do momentu szczęśliwego rozwiązania. Bardzo ważnym punktem naszej oferty medycznej są profesjonalne i skuteczne badania prenatalne w Sosnowcu. Dzięki nim można ocenić stan zdrowia dziecka w łonie matki i dopasować dalsze metody prowadzenia ciąży, wybrać suplementy diety potrzebne do prawidłowego rozwoju dziecka, czy też wykryć ewentualne schorzenia i w porę na nie odpowiednio zareagować.

-Amniopunkcja
-Biopsja kosmówki

Kalkukator badań prenatalnych

Wieloletnie doświadczenie personelu

Bardzo ważnym atutem naszej placówki jest personel, który może się pochwalić wysokimi kwalifikacjami, wiedzą, umiejętnościami praktycznymi, a także doświadczeniem. Takie atuty przekładają się na wysoką jakość świadczeń medycznych. Bardzo dobrze radzimy sobie z badaniami nieinwazyjnymi oraz inwazyjnymi. Dzięki dużej wiedzy i znajomości technik wykonywania takich badań, są one przeprowadzane dokładnie i umożliwiają precyzyjną ocenę stanu zdrowia dziecka. Dzięki takim badaniom umożliwiamy skuteczne wykrywanie różnych schorzeń i nieprawidłowości oraz dopasowujemy metody ich leczenia. Dzięki temu ciąża będzie przebiegać bezproblemowo, a dziecko ma jak największe szanse na bezpieczny i zdrowy poród. Wykonując badania prenatalne w Sosnowcu, bierzemy pod uwagę nie tylko zdrowie dziecka, ale również jego matki.

Nowoczesny sprzęt do badań prenatalnych

Oczywiście wysokie kwalifikacje personelu medycznego to nie jedyny atut naszej placówki. Do dyspozycji naszych lekarzy i pozostałych członków personelu oddajemy nowoczesne wyposażenie. Dzięki profesjonalnemu sprzętowi przeprowadzamy bardzo dokładne badania prenatalne w Sosnowcu i okolicznych miejscowościach. Nasz sprzęt jest oczywiście bardzo bezpieczny dla zdrowia dziecka oraz matki. Oczywiście nasz sprzęt jest trwały, bezpieczny w użytkowaniu oraz zgodny z aktualnymi technologiami obowiązującymi w branży medycznej i ginekologicznej.

Profesjonalna pomoc medyczna

Naszym pacjentkom oferujemy wysokiej jakości, skuteczne badania prenatalne w Sosnowcu. Oprócz tego zajmujemy się prowadzeniem ciąży, udzielaniem porad z zakresu zdrowia nienarodzonego dziecka oraz leczeniem ewentualnych schorzeń i problemów wykrywanych podczas badań.