Leczenie nietrzymania moczu w Katowicach

Wraz ze wzrostem świadomości i edukacji zdrowotnej, problemy które jeszcze wczoraj uchodziły za tematy wstydliwe oraz niejednokrotne wykluczały z życia społecznego, obecnie są leczone oraz likwidowane. Nowoczesna technologia z użyciem laserów wkroczyła do gabinetów ginekologicznych i wspomaga leczenie wstydliwych schorzeń, takich jak nietrzymanie moczu w Katowicach, szczególnie u kobiet po porodzie lub menopauzie. Problem ten dotyka około 25% kobiet, a wraz z wiekiem staje się on coraz częstszy. W Centrum Medycznym w Katowicach mamy rozwiązania które zadowolą pacjentki w każdym wieku, oraz z każdym rodzajem przypadłości ginekologicznej.

Kiedy do lekarza w związku z nietrzymaniem moczu?

Kobiety z tą przypadłością niejednokrotnie nie informują swoich lekarzy o tym problemie, choć istnieją sposoby, które pozwalają na pozbycie się lub złagodzenie objawów nietrzymania moczu. Ukrywanie tej przypadłości jest z reguły spowodowane wstydem. Wizyta w naszej placówce w Katowicach oraz konsultacja u jednych z najlepszych specjalistów pozwoli na ocenę i zastosowanie leczenia, które jest odpowiednie do wieku i adekwatne do schorzenia. Jeżeli Ty lub bliska osoba zastanawia się jak leczyć nietrzymanie moczu w Katowicach to nasza placówka zapewnia jedną z najlepszych metod leczenia z użyciem ultradźwięków HIFU- VagiThight.

Nietrzymanie moczu Katowice – co to jest

Przypadłość ta dotyka kobiety po porodzie, menopauzie lub przy chorobach takich jak Parkinson. Polega ona na zmniejszeniu elastyczności mięśni, które są odpowiedzialne za proces zatrzymania moczu wewnątrz pęcherza moczowego. Jeżeli mięśnie tracą elastyczność, wiotczeją oraz nie są w stanie pracować właściwie to zawartość pęcherza moczowego czyli moczu wydostaje się w sposób niekontrolowany na zewnątrz. Jest to uciążliwa przypadłość, ale niejednokrotnie po zastosowaniu odpowiedniego leczenia, przywraca funkcję osłabionych mięśni.

Jak leczyć nietrzymanie moczu w Katowicach?

W sytuacji kiedy wszystkie inne metody nie przyniosły skutku, najlepszym rozwiązaniem przy schorzeniu nietrzymania moczu jest użycie ultradźwięków HIFU-VagiThight, które stymulują mięśnie do produkcji większej ilości kolagenu, a co za tym idzie poprawę ich elastyczności i kurczliwości. Metoda ta, zastosowana w Centrum Medycznym Sodowski w Katowicach, daje bardzo dobre efekty oraz pozwala na rekonstrukcję odpowiedniego nawilżenia pochwy oraz obkurczenia mięśni dna miednicy,

Leczenie nietrzymania moczu w Katowicach

Wraz ze wzrostem świadomości i edukacji zdrowotnej, problemy, które jeszcze wczoraj uchodziły za tematy wstydliwe oraz niejednokrotne wykluczały z życia społecznego, obecnie są leczone oraz likwidowane. Nowoczesna technologia z użyciem laserów wkroczyła do gabinetów ginekologicznych i wspomaga leczenie wstydliwych schorzeń, takich jak nietrzymanie moczu, szczególnie u kobiet po porodzie lub menopauzie. Problem ten dotyka około 25% kobiet, a wraz z wiekiem staje się on coraz częstszy. W Centrum Medycznym w Katowicach mamy rozwiązania, które zadowolą pacjentki w każdym wieku, oraz z każdym rodzajem przypadłości ginekologicznej.

Kiedy do lekarza w związku z nietrzymaniem moczu?

Kobiety z tą przypadłością niejednokrotnie nie informują swoich lekarzy o tym problemie, choć istnieją sposoby, które pozwalają na pozbycie się lub złagodzenie objawów nietrzymania moczu. Ukrywanie tej przypadłości jest z reguły spowodowane wstydem. Wizyta w naszej placówce, która w profesjonalny sposób zajmuje się nietrzymaniem moczu w Katowicach oraz konsultacja u jednych z najlepszych specjalistów pozwoli na ocenę i zastosowanie leczenia, które jest odpowiednie do wieku i adekwatne do schorzenia. Jeżeli Ty lub bliska osoba zastanawia się jak leczyć nietrzymanie moczu na terenie Katowic to nasza placówka zapewnia jedną z najlepszych metod leczenia z użyciem ultradźwięków HIFU- VagiThight.

Nietrzymanie moczu – co to jest

Przypadłość ta dotyka kobiety po porodzie, menopauzie lub przy chorobach takich jak Parkinson. Polega ona na zmniejszeniu elastyczności mięśni, które są odpowiedzialne za proces zatrzymania moczu wewnątrz pęcherza moczowego. Jeżeli mięśnie tracą elastyczność, wiotczeją oraz nie są w stanie pracować właściwie to zawartość pęcherza moczowego, czyli moczu wydostaje się w sposób niekontrolowany na zewnątrz. Jest to uciążliwa przypadłość, ale niejednokrotnie po zastosowaniu odpowiedniego leczenia, przywraca funkcję osłabionych mięśni.

Jak leczyć nietrzymanie moczu?

W sytuacji kiedy wszystkie inne metody nie przyniosły skutku, najlepszym rozwiązaniem przy schorzeniu nietrzymania moczu jest użycie ultradźwięków HIFU -VagiThight, które stymulują mięśnie do produkcji większej ilości kolagenu, a co za tym idzie poprawę ich elastyczności i kurczliwości. Metoda ta, zastosowana w Centrum Medycznym Sodowski w Katowicach, daje bardzo dobre efekty oraz pozwala na rekonstrukcję odpowiedniego nawilżenia pochwy, oraz obkurczenia mięśni dna miednicy, co daje widoczne efekty i zmniejsza objawy nietrzymania moczu. Pacjentka po zabiegu wraca do normalnego funkcjonowania i nie wymaga hospitalizacji. Zastosowanie tej metody wraz z odpowiednią dietą oraz ćwiczeniami mięśnia Kegla daje zupełne ustąpienie symptomów nietrzymania moczu, oraz poprawę komfortu życia.
co daje widoczne efekty i zmniejsza objawy nietrzymania moczu. Pacjentka po zabiegu wraca do normalnego funkcjonowania i nie wymaga hospitalizacji. Zastosowanie tej metody wraz z odpowiednią dietą oraz ćwiczeniami mięśnia Kegla daje zupełne ustąpienie symptomów nietrzymania moczu oraz poprawę komfortu życia. Jesteśmy najlepszym gabinetem, które specjalizuje się w leczeniu nietrzymania moczu w Katowicach. Umów się na wizytę i przekonaj się sam!