Nietrzymanie moczu Katowice – leczenie

Wraz ze wzrostem świadomości i edukacji zdrowotnej, problemy, które jeszcze wczoraj uchodziły za tematy wstydliwe oraz niejednokrotne wykluczały z życia społecznego, obecnie są leczone oraz likwidowane. Nowoczesna technologia z użyciem laserów wkroczyła do gabinetów ginekologicznych i wspomaga leczenie wstydliwych schorzeń, takich jak nietrzymanie moczu (Katowice), szczególnie u kobiet po porodzie lub menopauzie. Problem ten dotyka około 25% kobiet, a wraz z wiekiem staje się on coraz częstszy. W Centrum Medycznym w Katowicach mamy rozwiązania, które zadowolą pacjentki w każdym wieku, oraz z każdym rodzajem przypadłości ginekologicznej.

Nietrzymanie moczu Katowice – kiedy udać się do lekarza?

Nietrzymanie moczu (Katowice) – kobiety z tą przypadłością niejednokrotnie nie informują swoich lekarzy o tym problemie. Natomiast istnieją sposoby, które powodują, że nietrzymanie moczu (Katowice) znika. Ukrywanie tej przypadłości jest z reguły spowodowane wstydem. Wizyta w naszej placówce, która w profesjonalny sposób zajmuje się taką dolegliwością jak nietrzymanie moczu (Katowice) oraz konsultacja u jednych z najlepszych specjalistów pozwoli na ocenę i zastosowanie leczenia, które jest odpowiednie do wieku i adekwatne do schorzenia. Jeżeli Ty lub bliska osoba zastanawia się jak leczyć nietrzymanie moczu (Katowice) to nasza placówka zapewnia jedną z najlepszych metod leczenia z użyciem ultradźwięków HIFU- VagiThight.

Nietrzymanie moczu (Katowice) – co to jest

Nietrzymanie moczu (Katowice) dotyka kobiety po porodzie, menopauzie lub przy chorobach takich jak Parkinson. Polega ona na zmniejszeniu elastyczności mięśni, które są odpowiedzialne za proces zatrzymania moczu wewnątrz pęcherza moczowego. Jeżeli mięśnie tracą elastyczność, wiotczeją oraz nie są w stanie pracować właściwie to zawartość pęcherza moczowego, czyli moczu wydostaje się w sposób niekontrolowany na zewnątrz. Jest to uciążliwa przypadłość, ale niejednokrotnie po zastosowaniu odpowiedniego leczenia, przywraca funkcję osłabionych mięśni.

Nietrzymanie moczu Katowice – jak leczyć?

W sytuacji kiedy wszystkie inne metody nie przyniosły skutku, najlepszym rozwiązaniem przy schorzeniu jakim jest nietrzymanie moczu (Katowice) jest użycie ultradźwięków HIFU -VagiThight, które stymulują mięśnie do produkcji większej ilości kolagenu, a co za tym idzie poprawę ich elastyczności i kurczliwości. Metoda ta, zastosowana w Centrum Medycznym Sodowski w Katowicach, daje bardzo dobre efekty oraz pozwala na rekonstrukcję odpowiedniego nawilżenia pochwy, oraz obkurczenia mięśni dna miednicy, co daje widoczne efekty i zmniejsza nietrzymanie moczu (Katowice). Pacjentka po zabiegu wraca do normalnego funkcjonowania i nie wymaga hospitalizacji. Zastosowanie tej metody wraz z odpowiednią dietą oraz ćwiczeniami mięśnia Kegla daje zupełne ustąpienie symptomów nietrzymania moczu, oraz poprawę komfortu życia, co daje widoczne efekty i zmniejsza objawy nietrzymania moczu (Katowice). Pacjentka po zabiegu wraca do normalnego funkcjonowania i nie wymaga hospitalizacji. Zastosowanie tej metody wraz z odpowiednią dietą oraz ćwiczeniami mięśnia Kegla daje zupełne ustąpienie symptomów nietrzymania moczu, oraz poprawę komfortu życia. Jesteśmy najlepszym gabinetem, które specjalizuje się w leczeniu schorzenia jakim jest nietrzymanie moczu (Katowice). Umów się na wizytę i przekonaj się sam!

Nietrzymanie moczu, Katowice – przyczyny dolegliwości

Nietrzymanie moczu (Katowice) jest przykrą dolegliwością, która skutecznie zaburza samoocenę wielu osób. Do jego przyczyn można w dużej mierze zaliczyć uszkodzenie mięśni dna miednicy mniejszej bądź mięśni Kegla, a także osłabienie mięśni otaczających cewkę moczową. Na dolegliwość mają również wpływ przebyte ciąże oraz menopauza i związanie z nimi zmiany hormonalne zachodzące w ciele kobiety. To niemały problem, jednak wdrażając odpowiednie leczenie z użyciem zaawansowanych technologiczne urządzeń, można sobie z nim skutecznie poradzić. Najlepsi specjaliści oferujący pomoc w leczeniu nietrzymania moczu w Katowicach serdecznie zapraszają do kontaktu.