Usługi medyczne

Oferowane przez nas usługi

Badania prenatalne

Nasza placówka jest pierwszą placówkę powstałą w Polsce zajmującą się diagnostyką i terapią płodu, posiadamy zatem ogromne doświadczenie w zakresie badań prenatalnych.
Możemy zaoferować Państwu nieinwazyjny test prenatalny NIFTY lub HARMONY do wykrycia Zespołu Downa/trisomia 21, Zespołu Edwardsa/trisomia 18 , Zespołu Pataua/ trisomia 13 i innych wad chromosomalnych.
.

-Amniopunkcja
-Biopsja kosmówki

Kalkukator badań prenatalnych

Ginekologia i położnictwo

Nasi specjaliści świadczą następujące usługi z zakresu ginekologii:

1. Badania i zabiegi ginekologiczne
2. Ginekologia dziecięca i dziewczęca:
3. Opieka nad kobietą w okresie około menopauzalnym
4. Endokrynologia ginekologiczna
5. Diagnostyka i leczenie niepłodności

-USG piersi
-BRCA 1 i 2
-Mammografia

-Szczepienia HPV

medycyna estetyczna

Wykonamy dla Ciebie Rewitalizację pochwy z użyciem HIFU rewitalizację warg sromowych, labioplastykę, mezoterapię, lifting pochwy

HIFU wykorzystywane w ginekologii estetycznej wyposażone jest w końcówki, które mogą dotrzeć z energią na głębokość 1,5 mm, 3 mm lub 4,5 mm. W zależności od potrzeb lekarz może je stosować wymiennie.

Zabieg trwa ok. 30-40 minut. Polega na wprowadzeniu do pochwy końcówki urządzenia wyposażonej w odpowiedni kartridż określający głębokość penetracji ultradźwięków. Urządzenie emituje impulsy o wybranej mocy, rozprowadzając je na całej długości i średnicy pochwy.

Zabieg jest bezbolesny nie uszkadza zewnętrzach części śluzówki pochwy, nie wymaga również rekonwalescencji. Pacjentka może powrócić do codziennej rutyny bezpośrednio po zabiegu.

powiększenie punktu G

zadzwoń lub wypełnij formularz

Badania kliniczne

Badania kliniczne prowadzone są w kilkunastu zaufanych ośrodkach przez sponsorów – firmy farmaceutyczne. Tego typu badania mają na celu potwierdzenie skuteczności leku, jak również określenie dodatkowych wskazań do jego stosowania.