Laser FOTONA- bezpłatne konsultacje w tym zakresie

Laser Fotona SP Spectro

Laser Fotona SP Spectro, który posiadamy w naszej Placówce pozwala osiągnąć najlepsze rezultaty kliniczne, cechuje go szybkość i łagodność. Technologia Zmiennego Kwadratowego Impulsu (VSP) Fotony dostosowuje parametry laserowe do zabiegu zapewniając łatwość obsługi.

Dzięki dwóm trybom pracy (Q-Switch – nanosekundy i Accelera – mikrosekundy) system Fotona osiąga najwyższe poziomy wszechstronności. Tatuaże, przebarwienia, naczynka, frakcjonowanie 3D, usuwanie owłosienia i trądzik to wszystko wskazania dla tego systemu.

Przyjazna technologia Fotony zapewnia niezrównaną łatwość użytkowania, która pozwoli szybko zmieniać źródła lasera i dostosowywać ustawienia laserowe tak, by dopasować parametry do wykonywanego zabiegu. Kontrola zwrotna impulsu (EFC) automatycznie kalibruje moc wyjściową lasera i sprawdza każdy impuls, zapewniając niezrównane bezpieczeństwo. Dodatkowo dzięki temu, że obydwa źródła lasera mogą być używane bez zmiany głowicy, Twoje zabiegi są bardziej efektywne i dużo szybsze.

Nowa rewolucyjna metoda Fotony Frac3® (frakcjonowanie 3D) tworzy mikrouszkodzenia termiczne głęboko w skórze. Powstałe podrażnienia stymulują w konsekwencji kolagen oraz włókna kolagenowe.

Jeżeli czujesz że Twoje współżycie seksualne straciło w ostatnich latach na jakości i że być może  jest to wynikiem Twojego starzenia; jeżeli czujesz że Twój organizm nie jest już tak doskonale jak kiedyś przygotowany do seksualnych wyzwań, że Twoja pochwa straciła sprężystość, a mięśnie ją otaczające nie są już tak sprawne… Powinnaś skorzystać z zabiegu laserowego obkurczania pochwy.

Zalety zabiegu

Zaspokojona seksualność i w pełni satysfakcjonujące współżycie z partnerem to dla większości dorosłych kobiet kwestia niezwykle ważna i z pewnością bardzo osobista. Dlatego też, kiedy jakość pożycia seksualnego spada, a kobieta ma poczucie, że wynika to z jej winy; jest skutkiem jej braków fizjologicznych, na przykład rozluźnionych, nie tak sprężystych mięśni pochwy – wiąże się to z wieloma frustracjami.

Tymczasem, można ich bez trudu uniknąć sięgając po nowoczesne rozwiązania ginekologii estetycznej: laserowe obkurczanie pochwy może w zaledwie kilkadziesiąt minut, podczas całkowicie bezbolesnego zabiegu spowodować, że kobiece okolice intymne staną się ponownie jędrne, sprężyste i zyskają młodzieńczy wygląd.

Szczegóły zabiegu

Laser erbowo- yagowy Fotona Intima jest urządzeniem przeznaczonym do pracy z najdelikatniejszymi partiami kobiecego ciała. Zabieg jest całkowicie bezpieczny  bezbolesny dla Pacjentki. Nie wymaga też żadnych procedur przedzabiegowych.

W wyniku działania lasera, błona śluzowa pochwy staje się bardziej elastyczna i napięta poprzez zwiększenie produkcji włókien kolagenowych. Stymulowane do namnażania włókna kolagenowe powodują, że pochwa staje się naturalnie sprężysta i napięta. Dzięki temu z kolei poprawie ulegają również doznania podczas stosunku. Jeśli problem występuje u młodej mamy, będzie się ona cieszyć efektem przez lata lub do następnego porodu, podczas którego zawsze istnieje ryzyko nadmiernego rozciągnięcia tkanek. Jednakże wzmocnienie pochwy podczas zabiegu, może zaprocentować i spowodować, że po kolejnym porodzie problem nie wystąpi w ogóle lub wystąpi w mniejszym stopniu.

Efektem zabiegu laserowego obkurczania pochwy jest poprawa kondycji tkanek, które stają się bardziej napięte i elastyczne. Dzięki ich napięciu – zmniejsza się obwód pochwy (staje się ona ciaśniejsza). Znaczącej poprawie ulegają doznania seksualne, poprawia się jakość i komfort współżycia. Efekt zabiegu laserowego obkurczania pochwy pojawia się miesiąc po zabiegu i utrzymuje przez ok dwa lata. Regularne ćwiczenie mięśni Kegla pomaga mu natomiast utrzymać się znacząco dłużej.http://sodowski.pl/cennik/

UWAGA

Pacjentka może wrócić do codziennych czynności bezpośrednio po zabiegu.

Nie czekaj zadzwoń 32 203 73 63 lub +48 664 154 861 

laser fotona

 lub skorzystaj z formularza kontaktowego http://sodowski.pl/kontakt/

laser fotona

 

laser fotona