Laser FOTONA

Laser Fotona SP Spectro

Laser Fotona SP Spectro, który posiadamy w naszej Placówce pozwala osiągnąć najlepsze rezultaty kliniczne, cechuje go szybkość i łagodność. Technologia Zmiennego Kwadratowego Impulsu (VSP) Fotony dostosowuje parametry laserowe do zabiegu zapewniając łatwość obsługi.

Dzięki dwóm trybom pracy (Q-Switch – nanosekundy i Accelera – mikrosekundy) system Fotona osiąga najwyższe poziomy wszechstronności. Tatuaże, przebarwienia, naczynka, frakcjonowanie 3D, usuwanie owłosienia i trądzik to wszystko wskazania dla tego systemu.

Przyjazna technologia Fotony zapewnia niezrównaną łatwość użytkowania, która pozwoli szybko zmieniać źródła lasera i dostosowywać ustawienia laserowe tak, by dopasować parametry do wykonywanego zabiegu. Kontrola zwrotna impulsu (EFC) automatycznie kalibruje moc wyjściową lasera i sprawdza każdy impuls, zapewniając niezrównane bezpieczeństwo. Dodatkowo dzięki temu, że obydwa źródła lasera mogą być używane bez zmiany głowicy, Twoje zabiegi są bardziej efektywne i dużo szybsze.

Nowa rewolucyjna metoda Fotony Frac3® (frakcjonowanie 3D) tworzy mikrouszkodzenia termiczne głęboko w skórze. Powstałe podrażnienia stymulują w konsekwencji kolagen oraz włókna kolagenowe.

Jeżeli czujesz że Twoje współżycie seksualne straciło w ostatnich latach na jakości i że być może  jest to wynikiem Twojego starzenia; jeżeli czujesz że Twój organizm nie jest już tak doskonale jak kiedyś przygotowany do seksualnych wyzwań, że Twoja pochwa straciła sprężystość, a mięśnie ją otaczające nie są już tak sprawne… Powinnaś skorzystać z zabiegu laserowego obkurczania pochwy.

Zalety zabiegu

Zaspokojona seksualność i w pełni satysfakcjonujące współżycie z partnerem to dla większości dorosłych kobiet kwestia niezwykle ważna i z pewnością bardzo osobista. Dlatego też, kiedy jakość pożycia seksualnego spada, a kobieta ma poczucie, że wynika to z jej winy; jest skutkiem jej braków fizjologicznych, na przykład rozluźnionych, nie tak sprężystych mięśni pochwy – wiąże się to z wieloma frustracjami.

Tymczasem, można ich bez trudu uniknąć sięgając po nowoczesne rozwiązania ginekologii estetycznej: laserowe obkurczanie pochwy może w zaledwie kilkadziesiąt minut, podczas całkowicie bezbolesnego zabiegu spowodować, że kobiece okolice intymne staną się ponownie jędrne, sprężyste i zyskają młodzieńczy wygląd.

Szczegóły zabiegu

Laser erbowo- yagowy Fotona Intima jest urządzeniem przeznaczonym do pracy z najdelikatniejszymi partiami kobiecego ciała. Zabieg jest całkowicie bezpieczny  bezbolesny dla Pacjentki. Nie wymaga też żadnych procedur przedzabiegowych.

W wyniku działania lasera, błona śluzowa pochwy staje się bardziej elastyczna i napięta poprzez zwiększenie produkcji włókien kolagenowych. Stymulowane do namnażania włókna kolagenowe powodują, że pochwa staje się naturalnie sprężysta i napięta. Dzięki temu z kolei poprawie ulegają również doznania podczas stosunku. Jeśli problem występuje u młodej mamy, będzie się ona cieszyć efektem przez lata lub do następnego porodu, podczas którego zawsze istnieje ryzyko nadmiernego rozciągnięcia tkanek. Jednakże wzmocnienie pochwy podczas zabiegu, może zaprocentować i spowodować, że po kolejnym porodzie problem nie wystąpi w ogóle lub wystąpi w mniejszym stopniu.

Efektem zabiegu laserowego obkurczania pochwy jest poprawa kondycji tkanek, które stają się bardziej napięte i elastyczne. Dzięki ich napięciu – zmniejsza się obwód pochwy (staje się ona ciaśniejsza). Znaczącej poprawie ulegają doznania seksualne, poprawia się jakość i komfort współżycia. Efekt zabiegu laserowego obkurczania pochwy pojawia się miesiąc po zabiegu i utrzymuje przez ok dwa lata. Regularne ćwiczenie mięśni Kegla pomaga mu natomiast utrzymać się znacząco dłużej.

UWAGA

Pacjentka może wrócić do codziennych czynności bezpośrednio po zabiegu.

Nie czekaj zadzwoń 32 203 73 63 lub +48 606 814 230 

 lub skorzystaj z formularza kontaktowego http://sodowski.pl/kontakt/